newsletter
Pl
De 
16. Seminarium Wschodnio- i Zachodnioeuropejskich Miejsc Pamięci, Krzyżowa 21-24.03.2018 r.
There are no translations available.

Już po raz 16. w Krzyżowej odbywa się Seminarium Wschodnio- i Zachodnioeuropejskich Miejsc Pamięci. To cykliczne spotkanie przeznaczone jest dla specjalistów z kręgów nauki i edukacji historyczno-politycznej.

Read more...

news

Wspólna droga, wspólny duch - spotkanie autorskie z dr Annemarie Franke - Warszawa, 22.03.2018
There are no translations available.

Fundacja „Krzyżowa” dla Porozumienia Europejskiego, Dom Spotkań z Historią oraz Krzyżowa Forum zapraszają na spotkanie z dr Annemarie Franke, autorką książki „Wspólna droga, wspólny duch. Fundacja »Krzyżowa« dla Porozumienia Europejskiego 1989-1998".

Spotkanie połączone z dyskusją odbędzie się 22 marca 2018 o godz. 18.00 w Domu Spotkań z Historią (Karowa 20, Warszawa).

Rozmowę z autorką poprowadzi prof. Waldemar Czachur (Uniwersytet Warszawski, przewodniczący Rady Fundacji „Krzyżowa” dla Porozumienia Europejskiego).

Read more...
 
Konferencja warsztatowa „Wieloaspektowość w doradztwie zawodowym” - Świdnica, 22.03.2018
There are no translations available.

22 marca 2018 r. w budynku B Szkoły Podstawowej nr 6 im. Tysiąclecia Państwa Polskiego w Świdnicy odbędzie się konferencja warsztatowa „Wieloaspektowość w doradztwie zawodowym”. Weźmie w niej udział 90 uczestników – doradców zawodowych, pedagogów, psychologów i nauczycieli przedsiębiorczości.Konferencja jest bezpłatną formą doskonalenia zawodowego w ramach Forum Sieci Doradców Zawodowych Ziemi Świdnickiej.

Forum powstało 2 lata temu. Podczas jego I edycji pomiędzy Gimnazjum nr 4 im. Noblistów Polskich w Świdnicy a Fundacją „Krzyżowa” dla Porozumienia Europejskiego podpisano porozumienie, które zakładało dalszą współpracę m.in. w zakresie:

Read more...
 
Giełdy edukacyjno-zawodowe dla uczniów szkół podstawowych w ramach projektu „Ligi Mistrzów na start!” Krzyżowa, 15 i 22 marca 2018
There are no translations available.

Giełdy edukacyjno-zawodowe dla uczniów szkół podstawowych w ramach projektu „Ligi Mistrzów na start!”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach RPO WD 2014-2020 realizowane będą w Krzyżowej już po raz drugi, tym razem w dniach 15 i 22 marca i weźmie w nich udział łącznie ok. 200 uczniów.

Read more...

gallery